Maxbimmer BMW Klub Wrocaw Maxbimmer BMW Klub - Forum
Samochody BMW serii 1, serii 2, serii 3, serii 5,serii 6 serii 7 e-30 e-36 e-46 e90 x-3 x-5 z-3 z-4 i inne...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  Regulamin forumRegulamin  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumGaleria BMW  Chat

Uwaga! To stara wersja forum.
Dziaa w trybie tylko do odczytu.
Na nowe forum zapraszamy tutaj:
Forum BMW

Poprzedni temat :: Nastpny temat
problem sprzeg³o
Autor Wiadomo
marko1166 

Mj samochd:: BMW318is coupe
Doczy: 29 Maj 2008
Skd: Bielsko Bia³a
Wysany: 7 Czerwiec 08, 01:04   problem sprzeg³o

mam pytanko jaka jest ró¿nica w sprzegle do samochodów z klimatyzacja a bez klimatyzacji bo widze ¿e w sprzeda¿y s± dwa rodzaje sprzêgie³ do pojazdów z klimom i bez klimy .poniewa¿ zakupi³em komlet sprzêg³a do mojej buni i dzisiaj sprawdza³em po nr katalogowym i jest do samochodów bez klimy i nie wiem czy bedzie pasowa³o

Danich 
E34

Mj samochd:: e34 3.5
Doczy: 26 Lis 2006
Skd: kuj-pom
Wysany: 7 Czerwiec 08, 09:00   

pierwsze s³ysze o takim czyms hmm nie mam pojecia czy jest inne na moje to czy jest klima czy jej brak sprzeglo bedzie takie same! nie s³ysza³em zeby by³o inne!!!

marko1166 

Wysany: 7 Czerwiec 08, 10:57   

ja te¿ tak my¶la³em poniewa¿ jedno z drugim nie ma nic wspólnego a jednak jest taki rozdzia³ i gdzie np sprzêg³o z valeo normalne kosztuje 560z³ to to samo dla pojazdów z klim± 900z³ :roll:

Danich 
E34

Mj samochd:: e34 3.5
Doczy: 26 Lis 2006
Skd: kuj-pom
Wysany: 7 Czerwiec 08, 11:04   

wiesz z klima jest jakies wieksze obciazenie ale mysle ze to wplywu na sprzeglo niema bo spzeg³o z mniejszych silnikow pasuje rowniez do wiekszych moze maja mniejsza zywotnosc ale to juz zalezy od sposobu jazdy kierowcy i od uzytkowania!

marko1166 

Wysany: 7 Czerwiec 08, 11:35   

ju¿ wiem rozmawia³em z go¶ciem co ma sklep z czêsciami do buni i powiedzia³ mi ¿e samochody z klim± maj± inne ko³o zamachowe i dlatego te czê¶ci nie s± zamienne kurcze a ja cieszy³em siê ¿e tak tanio kupi³em sprzêgie³ko bêde musia³ wymieniæ ale dobrze ¿e jeszce tego nie rozebra³em bo nie mia³ bym samochodu na wikend

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: