Maxbimmer BMW Klub Wrocław Maxbimmer BMW Klub - Forum
Samochody BMW serii 1, serii 2, serii 3, serii 5,serii 6 serii 7 e-30 e-36 e-46 e90 x-3 x-5 z-3 z-4 i inne...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  Regulamin forumRegulamin  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumGaleria BMW  Chat

Uwaga! To stara wersja forum.
Działa w trybie tylko do odczytu.
Na nowe forum zapraszamy tutaj:
Forum BMW

Poprzedni temat :: Następny temat
problem sprzegło
Autor Wiadomość
marko1166 

Mój samochód:: BMW318is coupe
Wysłany: 7 Czerwiec 08, 02:04   problem sprzegło

mam pytanko jaka jest różnica w sprzegle do samochodów z klimatyzacja a bez klimatyzacji bo widze że w sprzedaży są dwa rodzaje sprzęgieł do pojazdów z klimom i bez klimy .ponieważ zakupiłem komlet sprzęgła do mojej buni i dzisiaj sprawdzałem po nr katalogowym i jest do samochodów bez klimy i nie wiem czy bedzie pasowało

Danich 
E34

Mój samochód:: e34 3.5
Wysłany: 7 Czerwiec 08, 10:00   

pierwsze słysze o takim czyms hmm nie mam pojecia czy jest inne na moje to czy jest klima czy jej brak sprzeglo bedzie takie same! nie słyszałem zeby było inne!!!

marko1166 

Wysłany: 7 Czerwiec 08, 11:57   

ja też tak myślałem ponieważ jedno z drugim nie ma nic wspólnego a jednak jest taki rozdział i gdzie np sprzęgło z valeo normalne kosztuje 560zł to to samo dla pojazdów z klimą 900zł :roll:

Danich 
E34

Mój samochód:: e34 3.5
Wysłany: 7 Czerwiec 08, 12:04   

wiesz z klima jest jakies wieksze obciazenie ale mysle ze to wplywu na sprzeglo niema bo spzegło z mniejszych silnikow pasuje rowniez do wiekszych moze maja mniejsza zywotnosc ale to juz zalezy od sposobu jazdy kierowcy i od uzytkowania!

marko1166 

Wysłany: 7 Czerwiec 08, 12:35   

już wiem rozmawiałem z gościem co ma sklep z częsciami do buni i powiedział mi że samochody z klimą mają inne koło zamachowe i dlatego te części nie są zamienne kurcze a ja cieszyłem się że tak tanio kupiłem sprzęgiełko będe musiał wymienić ale dobrze że jeszce tego nie rozebrałem bo nie miał bym samochodu na wikend

Odpowiedz do tematu